[dsm_animated_gradient_text animated_gradient_text=“В ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД ВСЕКИ ИМА КАУЗА“ heading_html_tag=“h1″ _builder_version=“4.22.2″ _module_preset=“default“ header_font=“|800||on|||||“ header_text_align=“center“ header_font_size=“33px“ module_alignment=“center“ animation_style=“slide“ box_shadow_style=“preset2″ global_colors_info=“{}“][/dsm_animated_gradient_text]

   -Движение Нашият град влиза в предстоящата предизборна надпревара с 51 мандата. Листата ни е разнородна. Всеки един от нас си има, кауза, която е готов да отстоява в бъдещия местен парламент, коментира председателят на листата за общински съветници на Движение Нашият град-Стара Загора Петър Желязков.

   -Няма да издигаме кандидати за кметове в старозагорските села. Смятаме, че бидейки в Общинския съвет ще имаме достатъчно лостове да им помагаме. Воденето на предизборна кампания е въпрос на каузи и на реклама, така че тези каузи и идеи да достигнат до по-широк кръг от хора. Ще се стремим да достигнем до повече граждани, провокирайки младите през съвременните средства за комуникация, каза още Петър Желязков.

   -Няма смисъл от смяна на капитана на кораба, за това за кмет на Стара Загора ще подкрепим Живко Тодоров. Кампанията е такава, каквато е. Ние сме преди всичко старозагорци. Ще водим позитивна кампания, защото ще продължим да се срещаме с нашите съграждани и след изборите, допълни третият в листата на Движение Нашият град Антон Андонов. Той припомни за приключилата подписка ма съмишлениците му, с която се иска старозагорското дружество на ВиК от държавно да стане общинско.

   -Инициативата ни събра близо 12 000 подписа. Независимо от това дали ще присъстваме в следващия Общински съвет или не, ще я внесем там. Юридически е трудно, но не е невъзможно ВиК-Ст. Загора да стане общинско чрез референдум.

   Купуването и продаването на гласове е престъпление.

ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД